Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Mõtle rahast uut moodi - Monefit on uudne lahendus online krediidi valdkonnas.

Soovin krediidiliini ulatuses.

Trüki soovitud summa kollasele reale või vajuta noolemärgile ja tee kiirvalik.

Esimene minimaalne kuumakse on . Vaata näidisgraafikut

Näidis: Võttes kasutusele 1 500 € on krediidi kogukulu 2 101.05 € millest intress on 601.05 € ja põhiosa 1 500 € . Fikseeritud intressimäär aastas 43.20% ja krediidi kulukuse määr 53.77% . Kokku kuni 45 makset, tingimusel, et klient tasub graafikujärgselt miinimummakseid.

Krediidi teabeleht

Monefit tegutseb Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel.

Allpool on kuvatud näidisgraafik.

Maksetähtpäev Minimaalne kuumakse

Monefit on mobiilne krediidiliin, kuni 10 000 € ulatuses.

Sulle avatud krediidiliini saad kasutada täpselt sellises ulatuses, mis parajasti mõistlik. Lihtsalt vali vajalik summa ja saada sooviavaldus teele. Monefit on justkui Sinu digitaalne rahakott – alati Sinuga kaasas.

Aktiveeri Monefit sõna otseses mõttes käigu pealt. Mobiilselt ja mobiilist. Kogu protsess toimub online’is, nagu oled harjunud.

Monefit on justkui Sinu digitaalne rahakott – alati Sinuga kaasas.

Kuidas Monefit töötab:

Tutvu lähemalt

Monefit on Sulle, kui hindad mugavust, modernsust ja mobiilsust.


Monefit pakub sõltumatust ülereguleeritud pangandussüsteemist ja vabadust teha oma finantsotsuseid täpselt nii ja siis, kui Sina seda õigeks pead.

Monefit kuulub rohkem kui 10 aastase kogemusega rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group.


European Business Awards
Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 48,44% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1227,21 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,60%. Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.