Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

10 Valentinipäeva kingiideed sinu kõige kallimatele

02.02.2021
10 Valentinipäeva kingiideed sinu kõige kallimatele

Nüüd, kui parimad jõulukingitused on leitud, on aeg suunata tähelepanu valentinipäevale. Loomulikult peaksid Sa oma kalleid inimesi kogu aeg hindama, kuid valentinipäev on suurepärane võimalus, et neid veelgi erilisemalt tundma panna. Me kõik teame, et ideaalse kingituse leidmine võib olla küllaltki stressirohke. Seetõttu tegime selle raskema osa juba Sinu eest ära. Pole tähtis, kas otsid midagi romantilist, lõbusat või hoopis praktilist, siin on mõned põnevad ideed, millega oma lähedastele kindlasti muljet avaldad. Alates traditsioonilistest kinkidest kuni originaalsete ideedeni kõigile on midagi sobilikku.

1. Nimekiri vahvatest kohtinguideedest

Kas oled tüdinud küsimusest “Ma ei tea…aga mida Sina teha tahad?” iga kord kui kohtinguõhtu kätte jõuab? See põnev kingitus sisaldab nimekirja 25 lõbusast tegevusest, mida oma kaaslasega koos teha. Pole tähtis, kas olete olnud paar juba aastaid või alles hiljuti tutvunud see on sobilik kõigile. Nende kohtinguideede abil saate koos luua unustamatuid mälestusi ja õppida üksteise kohta midagi uut. Esita oma parterile väljakutse ja vaadake, mitu ideed jõuate enne aasta lõppu ellu viia.

Nimekiri vahvatest kohtinguideedest

2. Degusteerimiskomplekt

Parim kingitus on see, mida saate koos nautida! Mis oleks veel romantilisem, kui üks mõnus veiniõhtu ja suurepärane õhtusöök oma lemmikinimesega? Seega, kui olete see paar, kes hindab klaasikest head veini, on veini degusteerimise kinkekomplekt ideaalne valik. Pane kokku valik erinevaid veine (näiteks punane, valge ja roosa) ja muuda valeninipäev nauditavamaks kui kungagi varem.

Degusteerimiskomplekt

3. Oversized tekk-pusa

Kas Sinu tüdruksõber paneb tihti pihta Sinu lemmikriideid? Enam mitte! See mugav seljaskantav tekk sobib suurepäraselt külmadeks talveõhtuteks või lihtsalt laiskadeks päevadeks. Kuna paljud meist töötavad endiselt  kodust, siis on see tõeliselt kasulik ja praktiline kingitus. Üks armas ja pehme tekk on suurepärane viis, et öelda talle, kui palju Sa tema mugavusest hoolid.

Oversized tekk-pusa

4. Personaalsete sõnumitega raamat

Kas otsid midagi eriti meeldejäävat? Kingi oma partnerile või parimale sõbrale meeldetuletus kõigist asjadest, mis Sulle teie suhte juures meeldib. See pisike raamat sisaldab toredaid lauseid, millele saad ise lõpu kirjutada. Tee oma raamat nii armsaks, romantiliseks või naljakaks kui soovid. See on tõeliselt südamlik kingitus, mis toob Sinu kalli inimese näole kindlasti suure naeratuse.

Personaalsete sõnumitega raamat

5. Kaasaskantav espressomasin

Ideaalne kingitus kellelegi, kes ei suuda päeva alustada ilma ühe maitsva ja kvaliteetse kohvita. Espressomasinat on mugav võtta kaasa reisidele, matkama minnes või lihtsalt kodus kasutada. Selle kingi abil saab Sinu lähedane nautida kvaliteetset kohvi igal pool ja igal ajal.

Kaasaskantav espressomasin

6. Parfüüm

Parfüüm on üks kõige traditsioonilisemaid kingitusi valentinipäevaks. Hea lõhn ilusas pudelis on turvaline valik peaaegu kõigile Sinu elukaaslasele, sõbrale või isegi vanematele. See on kink, mis näitab, et oled näinud vaeva ja mõelnud, mis kingisaajale kõige paremini sobib. Ta hindab seda kindlasti väga!

Parfüüm

7. Elektriline selja- ja kaelamasseerija

Kas poleks lahe, kui Sul oleks kodus isiklik massöör? Elektrilise selja- ja kaelamaseerijaga on see täiesti võimalik! Meil kõigil on elus stressirohkeid aegu. Seetõttu pole midagi paremat, kui tulla pärast väsitavat tööpäeva koju ja nautida üht lõõgastavat massaaži. See on kindlasti kingitus, mida Sinu lähedane ka tegelikult kasutama hakkab – üha uuesti ja uuesti!

Elektriline selja- ja kaelamasseerija

8. Šokolaaditrühvlid

Kõik väärivad valentinipäeval midagi magusat. Ja kes meist suudaks šokolaadile ei öelda? Maitsvate šokolaaditrühvlitega saad oma partneri valentinipäeva muuta aasta kõige magusamaks päevaks, ilma asju üleliia keeruliseks ajamata.

Šokolaaditrühvlid

9. Fotokollaaž

Sinul ja Sinu kallimal on kindlasti palju erilisi mälestusi ja mitmeid pilte koosveedetud aegadest. Vali välja need kõige paremad ja aseta kauni pildiraami sisse. Kui soovid kõike veelgi erilisemaks ja personaalsemaks muuta, kirjuta juurde armsaid sõnumeid. See on kindlasti kingitus, mida Sinu kallim igavesti hoiab ja hindab!

Fotokollaaž

10. Elektriline kamin

Too mõnusad suvised lõkkeõhtud omale koju. Pole tähtis, kas soovid luua romantilist meeleolu või lihtsalt pärast pikka tööpäeva lõõgastuda elektriline kamin sobib igaks olukorraks. Selle kingituse abil saab Sinu lähedane nautida hubast atmosfääri ilma suitsu, leekide või muu segaduseta. Ja valentinipäeval võite näiteks koos tule kohal vahukomme grillida!

Elektriline kamin

Nüüd on parim aeg, et oma kaaslasele või sõbrale meelde tuletada, kui palju ta Sulle tähendab. Järgi neid originaalseid kingiideid ja muuda oma lähedaste 14. veebruar erilisemaks kui kunagi varem!

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 50,82% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1237,06 €, fikseeritud intressimäär aastas 41,22% . Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.