Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

15 inspireerivat tsitaati, mida iga ema peaks kuulma

05.05.2021
15 inspireerivat tsitaati, mida iga ema peaks kuulma

Kas teadsid, et emadepäev on populaarsuselt kolmas püha maailmas, kohe pärast jõule ja lihavõtteid? Seda tähistatakse enam kui 50 riigis, kuigi erinevatel kuupäevadel. Loomulikult peaksime me oma emasid kogu aeg hindama, aga kuna „ametlikult” on meil vaid üks päev aastas, siis nüüd on suurepärane võimalus, et tunnustada nende imeliste naiste tugevust ja pühendumust.

Ema – see on sõna, mida ei saa määratleda vaid ühe lausega. Emad on meie superkangelased: meie probleemide lahendajad, suurimad toetajad ja parimad sõbrad. Ema on see üks inimene, kelle peale saame igas olukorras kindlad olla. Ta armastab meid tingimusteta, ootamata midagi vastu.

Emaroll on üks tähtsamaid ja raskemaid rolle, mida täita. Seepärast on eriti oluline oma ema tunnustada ja talle meelde tuletada, et kogu tema raske töö ei ole jäänud märkamata. Emadepäeval lillede, ehete või veini kinkimine on alati hea viis ema hellitamiseks. Mõnikord ei ole aga paremat kingitust kui armsad sõnad, mis tulevad Sinu südamest. Sõltumata sellest, kas olete üksteisele lähedal või kaugel – igaühel meist on võimalik oma emale teada anda, kui palju ta Sulle tähendab.

Vajad abi nende õigete sõnade leidmisel? Oleme kogunud kokku 15 südamlikku tsitaati, mis kohe kindlasti Sinu emale naeratuse näole toovad.

 1. „Ema on see inimene, kes võib asendada kõiki teisi, kuid kelle kohta keegi täita ei suuda.” (Cardinal Mermillod)

 2. Ema on Sinu esimene sõber, parim sõber ja eluaegne sõber.” (autor teadmata)

 3. „Emade eesmärk on meid tingimusteta armastada, mõista meie rumalusi, noomida meid halbade vabanduste eest, kuid samal ajal mõista meie seisukohta. Nutta meie ebaõnnestumiste ja rõõmustada meie õnnestumiste üle ning julgustada meid ikka ja jälle uuesti proovima. Taevas teab, keegi teine seda ei tee.” (Richelle Goodrich)

 4. „Ei ole olemas viisi olemaks täiuslik ema, kuid on miljon viisi, kuidas olla hea ema.” (Jill Churchill)

 5. „Emad on inimesed, kes tunnevad meid kõige paremini ja armastavad meid kõige enam.” (autor teadmata)

 6. „Emadus on verb. See on miski, mida sa teed, mitte kes sa oled.” (Dorothy Canfield Fisher)

 7. Emaarmastus on nagu kütus, mis aitab tavainimesel saavutada võimatut.”  (Marion C. Garretty)

 8. Emadus on suurim hasart maailmas. See on imeline elujõud. See on tohutu ja hirmutav. See on lõputu optimism.” (Gilda Radner)

 9. Elu ei tule koos kasutusjuhendiga, see tuleb koos emaga.” (autor teadmata)

 10. Emad ei lähe mitte kunagi pensionile. Olenemata sellest, kui vanad on tema lapsed, jääb ta alati emaks ning on valmis oma lapsi igal võimalikul viisil aitama ja toetama.” (Catherine Pulsifer)

 11. „Ema on minu kangelane. Juba lapsena inspireeris ta mind unistama. Kui keegi inspireerib sind unistama, siis peab ta olema sinu kangelane.” (Tim McGraw)

 12. „Edukad pole mitte need emad, kellel pole mitte kunagi raskusi olnud, vaid emad, kes ei anna alla, hoolimata raskustest.” (Sharon Jaynes)

 13. „Minu ema on kõige alus. Ta istutas seemne, millele ma oma elu rajan. See on uskumus, et võime saavutada ja olla edukas algab Sinu mõtetest.” (Michael Jordan)

 14. „Lõppude lõpuks on emadel alati õigus. Mitte keegi teine ei räägi tõtt.” (Randy Susan Meyers)

 15. „Ma ei suuda ette kujutada suuremat kangelaslikkust, kui on emadus.”  (Lance Conrad)

Emasid ei tohiks iial võtta enesestmõistetavana. Ära unusta oma kallist ema sellel tähtsal päeval tema raske töö ja tingimusteta toetuse eest tänada. Kui Sul tekib raskusi sobivate sõnade leidmisel, siis on need inspireerivad tsitaadid ideaalne viis, kuidas tema tuju tõsta ja teda erilisena tundma panna.

Ilusat emadepäeva!

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1228,98 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,89% ja krediidi kulukuse määr 48,86% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.