Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

5 Euroopa linna, mida sel kevadel külastada

16.03.2022
5 Euroopa linna, mida sel kevadel külastada

Kevad on juba ukse taga! Peagi võib oodata lume sulamist, soojemaid ilmu ja esimeste lillede õitsemist. Seetõttu on see aastaaeg ideaalne mõne linnapuhkuse nautimiseks ja Euroopa kaunimate sihtkohtade avastamiseks. Kevadel on ka turiste palju vähem ja hinnad suvega võrreldes madalamad.

Vajad veidi inspiratsiooni, et sobiv sihtkoht välja valida?

Oleme kokku pannud 5 Euroopa linna, mida tasub sel kevadel külastada.

Palermo, Itaalia

Palermo, Itaalia

Palermo asub Itaalia lõunaosas ja on Sitsiilia saare pealinn. See on ideaalne sihtkoht, kui soovid saada veidi päikest ja täiendada D-vitamiini varusid. Palermo on linn, kust leiad sooja kliima, kõrged palmipuud ja barokkstiilis hooned. Tegemist on ajaloolise linnaga, mis pakub nii kauneid vaateid kui imeilusat arhitektuuri. Kindlasti tasub Sitsiilias külastada kauneid kirikuid, UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvaid paiku, skulptuure ja turge. Sitsiilia on loomulikult kuulus oma pasta ja pitsa poolest, kuid kindlasti tasub ära proovida ka Sitsiilia traditsiooniline tänavatoit!

Amsterdam, Holland

Amsterdam, Holland

Hollandi pealinna peetakse üheks Euroopa kaunimaks linnaks. Kevad on ideaalne aeg Amsterdami külastamiseks, kuna see on teiste aastaaegadega võrreldes vaiksem ja odavam. Amsterdamis on tegevust ja vaatamist küllaga: võid tutvuda Amsterdami kitsaste tänavatega, sõita paadiga mööda kanaleid või külastada Van Goghi muuseumi. Või tee nii nagu hollandlased ja avasta linna hoopis jalgrattaga! Populaarne külastuskoht Amsterdami lähedal on Keukenhof, mis on üks maailma suurimaid lilleaedu.

Budapest, Ungari

Budapest, Ungari

Budapest on maaliline linn, mida tasub külastada igal aastaajal, kuid eriti kevadel mil saad nautida ilusat ilma ja hooajalisi festivale. Aprillis toimub näiteks Ungari suurim kultuurisündmus, mida tuntakse Budapesti kevadfestivalina. Seal saab nautida muusikakontserte, tantsuetendusi ja palju muud. Teiste Budapesti vaatamisväärsuste hulka kuuluvad näited Szechenyi termid, Buda loss, Ungari parlamendihoone ja Vajdahunyadi loss.

Dubrovnik, Horvaatia

Dubrovnik, Horvaatia

Seda keskaegset ja kaunist linna tuntakse üldiselt Aadria mere pärlina. Viimastel aastatel on sellest saanud populaarne reisisihtkoht ja suurepärane valik neile, kes reisivad Horvaatiasse. Parim aeg Dubrovniku külastamiseks on aprillis ja mais, kuna sel ajal saad vältida suuri rahvahulkasid. Ükskõik, kas otsid linnapuhkust või hetke looduses, Dubrovnikul on palju pakkuda: rannad, loodus ning ajalooline vanalinn, mis on 1979. aastast UNESCO maailmapärandi nimistus. Kindlasti tasub jalutada ümber kahekilomeetri pikkuse müüri, mis ümbritseb linna ja kust avaneb imekaunis vaade sinisele merele.

Porto, Portugal

Porto, Portugal

Kas soovid veeta lõõgastavaid päevi rannas ja nautida kauneid õhtuid maitstes kohalikku veini ja imetledes roosat päikeseloojangut? See on Porto.

Portugali suuruselt teine linn asub riigi põhjaosas. See on ilus koht täis väikeseid tänavaid ja värvilisi hooneid. Porto piirkonna vein on tuntud üle kogu maailma. Kuid otsid mõnda sihtkohta, mis on pisut vaiksem ja kus on vähem turiste, siis on Porto suurepärane valik. Dom Luís I sild Porto, Palacio da Bolsa ja Sant’Ildefonso kirik on vaid mõned paljudest külastamist väärt kohtadest.

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1228,98 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,89% ja krediidi kulukuse määr 48,86% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.