Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

5 lisaraha teenimise võimalust, millega juba täna alustada

26.03.2021
5 lisaraha teenimise võimalust, millega juba täna alustada

COVID-19 levik on mõjutanud peaaegu kõiki maailma riike. Paljude jaoks on see tähendanud muutusi igapäevases töökorralduses ning mõnede jaoks isegi koondamisi ja palgakärpeid.

Kuigi maailm ei ole enam päris endine, on siiski mitmeid sektoreid, mis jätkuvalt õitsevad. Kui oled rohkem kodus või Sul on tekkinud lihtsalt pisut vaba aega, on praegu suurepärane hetk, et mõne kõrvaltööga alustada.

Mis siis kõrvaltöö ikkagi on? Selleks võib pidada igasugust tegevust, millega teenid palgatöö kõrvalt lisaraha. Oma väikese äriga alustamise juures on üks suurimaid kasutegureid loomulikult lisasissetulek. See aitab Sul võlgadest vabaks saada, säästa mõne suurema ostu jaoks või lihtsalt kogumisfondi kasvatada. Lisaks võib kõrvaltöö tegelikult väga põnevaks osutuda, aidata Sul omandada uusi teadmisi ning kes teab lõpuks võib sellest ju välja tulla isegi midagi suuremat.

Oled uueks väljakutseks valmis? Siin on 5 parimat ideed lisaraha teenimiseks, millega saad juba täna alustada.

Anna eratunde

Anna eratunde

Alates pandeemia algusest on paljud lapsed pidanud koolitundidest osa võtma video vahendusel. Kontaktõpe on asendunud Zoomi kõnede ja PowerPointi esitlustega. Kaugõppest on paljude jaoks saanud uus normaalsus. Kõik see on pannud suure koormuse nii lapsevanemate kui ka õpetajate õlule.

Seetõttu on just praegu ideaalne aeg, et alustada eratundide pakkumisega. Kui on mõni aine, mida sa hästi oskad (näiteks, matemaatika, ajalugu või võõrkeel), siis hakka kooliõpilastele eratunde andma. Tööaeg on paindlik ja saad mugavalt kodust töötada. Eraõpetajana on Sul võimalik jagada oma teadmisi ning samal ajal ka õpilaste elu pisut kergemaks muuta. Mis võiks olla veel parem viis lisaraha teenimiseks?

Hakka toidukulleriks

Hakka toidukulleriks

Viiruse levikuga on kojuveoteenuste populaarsus veelgi enam kasvanud. On mitmeid äppe, nagu Wolt ja Bolt Food, kus Sul on võimalik toidukullerina tööle asuda. Sinu töötasu arvestatakse läbitud vahemaa põhjal või saad omale osa kohaletoimetustasust. Kullerina töötamise üks suurimaid eeliseid on see, et saad oma tööaja ise valida. Seega ei ole Sul vaja muretseda, et pead hakkama korraldama elu kõrvaltöö järgi tööta siis, kui Sina otsustad. Kuigi kulleri töö pole ilmselt just kõige tasuvam variant, on Sul võimalik teenida ka jootraha, mis suurendab Sinu teenistust oluliselt.

Tööta virtuaalse assistendina

Tööta virtuaalse assistendina

Kui oled kohusetundlik, organiseeritud ja hea suhtlemisoskusega, on virtuaalse assistendi töö Sinu jaoks suurepärane valik. Kuid kõigepealt kes üldse on virtuaalne assistent? Nagu nimigi ütleb, on tegemist assistendiga, kes töötab virtuaalselt oma kodust. On palju inimesi ja ettevõtteid, kes vajavad abi firma igapäevaste tegevuste korraldamisel. Sõltuvalt valdkonnast võivad virtuaalse assistendi tööülesannete hulka kuuluda näiteks koosolekute planeerimine, e-posti kontode haldamine, sotsiaalmeedia postituste loomine ja uurimuste läbiviimine. Virtuaalse assistendina saad aidata kellegi elu pisut lihtsamaks muuta ja ettevõtetel areneda. Tööpakkumisi leiad näiteks Upworkist, kuid võid ka võtta ühendust erinevate ettevõtetega ja oma kliendid ise leida.

Valmista ja müü käsitöökaupu

Valmista ja müü käsitöökaupu

Peaaegu kõigil on olemas mõni hobi, millega tegelemist nad väga naudivad. Kui Sinus on veidi loomingulisust ja oskad midagi oma kätega valmis meisterdada, siis miks mitte muuta oma hobi väikseks kõrvaläriks? Olgu see siis ehete valmistamine, kudumine, maalimine või hoopis midagi muud enda tehtud esemeid müües saad lihtsalt veidi lisaraha teenida. Soovi korral võid tulevikus oma pisikesest ärist ka midagi suuremat luua. Käsitöökaupade valmistamine on suurepärane lisatöö, kuna Sinu töögraafik on paindlik ning samal ajal saad teha midagi, mida tõeliselt naudid. Kui tööks vajalike vahendite ja materjali soetamine võtab korraga liiga suure osa Sinu eelarvest, vaata järele, millised on Sinu võimalused Monefitis.

Hakka lemmikloomahoidjaks / koerajalutajaks

Hakka lemmikloomahoidjaks

Kui armastad loomi, ei ole Sinu jaoks ideaalsemat lisatööd. Viimaste aastate jooksul on lemmikloomade hoiuteenuste populaarsus üha enam kasvanud. Isegi praegusel keerulisel ajal on palju inimesi, kellel pole võimalik kodust tööd teha ning kes otsivad kedagi, kes nende lemmiku eest hoolt kannaks. See on kõrvaltöö, millega võib alustada peaaegu igaüks, kuna Sinult ei eeldata liialt palju kogemusi ja oskusi. Peamised nõuded on usaldusväärsus ja armastus loomade vastu. Lisaks sellele saad Sa olla iseenda boss ning teenida raha lihtsalt sellega, et veedad loomadega toredalt koos aega. Kõlab ju hästi?

Need on vaid mõned üksikud näited paljudest lisateenimisvõimalustest. Enne kui võtad vastu lõpliku otsuse, mõtle läbi, millised on Sinu huvid ja oskused ning kui palju vaba aega Sul on. Kindlasti leiad midagi, mis Sinu elustiiliga hästi sobib!

 

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 50,82% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1237,06 €, fikseeritud intressimäär aastas 41,22% . Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.