Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

5 turvalist ja lõbusat viisi lihavõttepühade tähistamiseks

01.04.2021
5 turvalist ja lõbusat viisi lihavõttepühade tähistamiseks

Munadepühad on kohe-kohe käes! Ilm on viimaks ometi hakanud pisut soojenema, puud ja põõsad õitsele puhkema ning paljud meist valmistuvad mõnusaks pikaks nädalavahetuseks. Kuigi selle aasta lihavõtted tulevad pisut teistsugused, kui oleme harjunud, siis ära lase sel oma pühi rikkuda! Nüüd on suurepärane hetk, et veeta kvaliteetaega oma lähedastega, süüa palju šokolaadi ja kõigi tuju veidi paremaks muuta. On hulgaliselt lihavõtteteemalisi tegevusi ja mänge, mida saad koos kogu perega nautida ja seda kõike turvaliselt ning teistega distantsi hoides.

Siin on mõned lõbusad ideed, kuidas selle aasta lihavõttepühad eriti meeldejäävaks muuta.

Valmista šokolaadimune

Valmista šokolaadimune

Mis oleksid lihavõtted ilma šokolaadita? Alati on tore saada kingituseks šokolaadimune, kuid veelgi lõbusam on need ise valmistada. Šokolaadimune on tegelikult väga lihtne teha ja need maitsevad lihtsalt imeliselt. Võid kasutada näiteks seda retsepti või leida omale meelepärasema variandi internetist. Šokolaadi valmistamine on kindlasti tegevus, mida nii lapsed kui täiskasvanud samamoodi naudivad. Kuid mida teha, kui tahad, et ka sõbrad saaksid osa võtta? Pole probleemi korralda Zoomi kõne, võrrelge valmistatud šokolaadimune ja otsustage, kelle oma kõige paremini välja tuli.

Mängi lihavõttebingot

Mängi lihavõttebingot

Kellele ei meeldiks bingo? See on mäng, mis loob kogu perele pühademeeleolu ja pakub tegevust mitmeteks tundideks. See on ka suurepärane viis, kuidas lähedastega koos ekraanivaba aega veeta. Lihtsalt prindi välja lihavõttebingo kaardid ja alusta mängimist. Kui soovid, võid mängu veel põnevamaks muuta ja panna võitjale valmis toredad auhinnad.

Mine lihavõttematkale

Mine lihavõttematkale

Kuna ilm on lõpuks soojemaks muutumas, siis miks mitte nautida värsket õhtu ja veeta nädalavahetus õues? Kuna enamik kohti on jätkuvalt suletud, siis pole paremat aega, et avastada imekaunist loodust enda ümber. Võta kaasa terve pere ja valige välja mõni tore matkarada. Võid pakkida kaasa ka võileibu ja kuuma teed ning pidada mõnusat lihavõttepiknikku. Looduses olemine on suurepärane idee, kuna see aitab leevendada stressi, parandada tuju ja tekitada positiivseid emotsioone. See on ka hea viis, et säilitada tervislik eluviis ajal, mil jõusaalid on suletud.

Mängi munaruletti

Mängi munaruletti

Kui otsid midagi veidi tobedat, kuid samas eriti lõbusat, siis munarulett on Sinu jaoks ideaalne valik. Kuidas see käib? Mängimiseks vajad 12 muna: 8 keedetud ja 4 toorest. Aseta kõik munad lauale ja sega ära. Kõik mängijad peavad laualt võtma ühe muna ja koksama selle vastu pead katki. Mängija, kes teeb katki kõige rohkem tooreid mune, on kaotaja ja peab kogu segaduse ära koristama.

Korralda munade kaunistamise võistlus

Korralda munade kaunistamise võistlus

Munade värvimine on ju lihavõtete juures see kõige põnevam osa. Pühad lihtsalt ei oleks ilma selleta täielikud. Sel aastal vii aga munade kaunistamine järgmisele tasemele ja proovi midagi unikaalset. Võistlusesse saad kaasata kogu pere ning kõik leiavad kindlasti endas üles selle loomingulise poole. Kui vajad veidi inspiratsiooni, siis siit leiad 60 ideed munade kaunistamiseks alates diskopallidest kuni suhkruga kaetud lihavõttemunadeni. Kui munad on kaunistatud, hääletage kõik oma lemmikdisaini poolt. Ja ära siis unusta võitjale toredat auhinda välja panna!

Kuigi juba teist aastat järjest peame lihavõtteid tähistama pisut teistmoodi, siis pole see siiski põhjus plaanide tühistamiseks. Nüüd on suurepärane aeg, et praegusest olukorrast pisut eemalduda ja alustada kodus uute traditsioonidega. Järgi neid lihtsaid ideid ja muuda lihavõtted lõbusamaks kui kunagi varem!

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 48,44% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1227,21 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,60%. Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.