Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

7 parimat reisisihtkohta selleks suveks

08.06.2021
7 parimat reisisihtkohta selleks suveks

Pärast rohkem kui aasta kestnud COVID-19 pandeemiat paistab viimaks tunneli lõpus valgus. Tänu vaktsineerimise kiirele kasvule on mitmed riigid avanud oma piirid ning turism hakanud vaikselt taastuma. Paljudel on viimasest välisreisist juba kaua aega möödas ning seetõttu kuluks üks lõõgastav puhkus kindlasti ära.

Ja mis võiks olla veel parem aeg reisimiseks kui suvi, kui ilm on ilus enamikus maailma riikides? Kuigi tavapärane elukorraldus ei ole veel täielikult taastunud, on siiski juba mitmeid võimalusi turvaliseks puhkuseks.

Ei suuda otsustada, kuhu minna? Nende seitsme sihtkoha hulgast leiad kindlasti mõne põneva idee.

Kreeka

Kreeka

Kreeka on tuntud oma muinasjutulise maastiku ja arvukate saarte poolest. Mais avas riik ametlikult 2021. aasta turismihooaja ning pärast rohkem kui aasta kestnud piiranguid on võimalik taas külastada randu ja muuseume. Kuna Kreeka on juba taastanud lennud kõikidesse oma suurematesse lennujaamadesse, lihtsustab see reisimist riigi imelistele saartele nagu Korfu, Mykonos ja Santorini. Kreekasse pääsevad kõik reisijad, kellel on olemas vaktsineerimistõend või negatiivne koroonatest, mis on tehtud maksimaalselt 72 tundi enne riiki sisenemist.

Horvaatia

Horvaatia

Ajaloolised linnad, kristallselge vesi ja soojad suveõhtud…kõlab hästi, kas pole? Imeilusate randade ja saarekeste tõttu peetakse Horvaatiat üheks Euroopa kaunimaks maaks. See on riik, kus saad veeta palju aega looduses ja iseseisvalt ringi reisida. Kõik see muudab Horvaatia ideaalseks sihtkohaks, kuhu minna esimesele reisile pärast COVID-19 pandeemiat.

Island

Island

Island on imelise loodusega maa, kust võib leida nii fjorde, siniseid laguune kui kuumaveeallikaid.  See on ideaalne sihtkoht nii lühikeseks nädalavahetuse reisiks kui pikemaks puhkuseks. Kuna Islandi rahvaarv on kõigest 340 000 inimest, võimaldab see reisida ilma suure hulga inimestega kokku puutumata. Kõik Islandile saabujad peavad esitama vaktsineerimistõendi või negatiivse koroonatesti.

Portugal

Portugal

Oma iidse ajaloo, taskukohaste hindade ja otseloomulikult imekaunite randade tõttu on Portugal üks populaarsemaid reisisihtkohti Euroopas. Selles maaliliste linnade ja idüllilise kliimaga riigis on viirusenäitaja hetkel üks madalamaid Euroopas. Kõik see saavutati 4 kuud kestnud täieliku isolatsiooniga. Portugali saabujatel peab olema ette näidata negatiivne koroonatest.

Gruusia

Gruusia

Otsid kohta, mis pakuks Sulle maitsvat toidu- ja veinielamust? Või unustamatut seiklust imelises looduses? Gruusiast leiad kõik selle ja rohkemgi veel. Suvi on kindlasti parim aeg sellesse külalislahkesse riiki reisimiseks, eriti kui plaanid sõita mägedesse ja või külastada imeilusaid kanjoneid. Gruusiasse saad reisida, kui Sul on olemas COVID-19 vaktsineerimistõend.

Küpros

Küpros

Küpros on saar, mis peaks kohe kindlasti olema Sinu reisinimekirjas. Alates iidsetest varemetest kuni elavate kuurortide ja suussulava Küprose köögini – selles mitmekesises riigis leidub midagi igaühele. Suvekuudel on ilm kuiv ja soe ning seega on see ideaalne aeg rannas lõõgastumiseks. Riik võtab nüüdsest vastu vaktsineeritud turiste ning on neile tühistanud kõik karantiinipiirangud ja kohustuslikud testid.

Tai

Tai

Soovid reisida pisut kaugemale? Taist leiad imemaitsva tänavatoidu, eksootilise kultuuri ja põnevad kokteilid. Hiljuti käivitas riik neljaetapilise kava piirangute kaotamiseks ja turismi elavdamiseks. Alates 1. juulist plaanivad mõned Tai piirkonnad hakata vaktsineeritud reisijaid karantiininõudeta vastu võtma.

Enne reisi broneerimist kontrolli kindlasti sihtriigis kehtivaid reegleid ja piiranguid. Oma turvalisuse tagamiseks arvesta ka välisministeeriumi hoiatusi ja järgi soovitatud ohutusmeetmeid, näiteks maski kandmist ja sotsiaalset distantseerumist.

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1228,98 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,89% ja krediidi kulukuse määr 48,86% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.