Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Karaoke, virtuaalpeod ja palju muud. 5 lõbusat ideed jõuludeks

11.12.2020
Karaoke, virtuaalpeod ja palju muud. 5 lõbusat ideed jõuludeks

Selle aasta pühad tulevad pisut teistsugused. See aga ei tähenda, et Sa ei saaks seda imelist aega koos oma kallite inimestega nautida. Vaata asja helgemat poolt – vähemalt ei pea Sa sõitma ühest kohast teise, et jõuaksid kõik pereliikmed ja sugulased ära külastada. Hiljutise uuringu järgi sõidavad inimesed jõuluperioodil maha keskmiselt 486 kilomeetrit. Peamiselt toidupoodides käimiseks, viimase hetke kingiostude tegemiseks ja paljuks muuks.

Sel aastal saad hoida kokku aega (ja kütuseraha) ning siiski luua mälestusi, mis jäävad Sinuga kogu eluks. Kõike seda oma mõnusast kodust lahkumata. Meil on Sulle välja pakkuda mõned lõbusad jõulutegevused, kuhu saad kaasata kogu pere. Ei, me ei soovita Sul terve õhtu “Visa hinge” või “Üksinda kodus” vaadata (kuigi see kõlab ka päris hästi).

Siin on viis ideed, kuidas muuta selle aasta jõulud meeldejäävamaks kui kunagi varem.

1. Korralda karaokeõhtu ja laula hommikuni

Kahjuks on enamik karaokebaare hetkel suletud. Aga ära muretse! Sul on siiski võimalik laulda ABBA-t ja jõululaule kuni varajaste hommikutundideni. Karaoke on miski, mis loob kõigile terveks õhtuks lõbusa meeleolu. See on ka suurepärane viis, et pakkuda tegevust lastele, kes saavad korraldada eraldi karaokepeo ja omavahel võistelda.

YouTube’is on olemas karaokeversioonid peaaegu kõikidest populaarsetest lauludest. Kui tahad aga veelgi kõrgematasemelist kogemust, siis on lehti, mis võimaldavad Sul valida kümnete tuhandete karaokelugude hulgast. Näiteks KaraFun’is saad osta kahepäevase piiramatu pääsme vaid 4,99 euro eest.

Tahad kutsuda ka inimesed väljastpoolt kodu liituma? Pole probleemi. Zoom on kõik, mida selleks vajad. Zoomi abil saavad ka Sinu pere ja sõbrad karaokeõhtul kaasa lüüa ning kuulda Sinu kaunist lauluhäält. Näiteks Watch2Gether võimaldab tervel grupil samaaegselt ühte videot vaadata – see on ideaalne variant, kui otsustad Youtube’i videote kasuks.

Korralda karaokeõhtu ja laula hommikuni

2. Lauamänguõhtu

Millal oli viimane kord, kui koos kogu perega maha istusid ja midagi mängisid? Kaardimängud, pusled, lauamängud – kindlasti leiad midagi, mis kõigile meeldib. Lauamängude mängimine on üks parimad viise, et perega koos aega veeta. See paneb meid kõiki ümbritsevast maailmast välja lülituma ja üksteisega rohkem suhtlema. Uue lauamängu ostmine on tegelikult ka palju odavam, kui muud tegevused, mida võib-olla varasematel aastatel teinud oled, näiteks restoranis või kinos käimine.

Lauamänguõhtust võib saada Sinu jõulude tipphetk. Kindlasti sünnivad uued naljakad lood, millest veel aastaid räägite. Kui Sa pole kindel, millest alustada või millist mängu valida, siis esmalt mõtle, kui palju inimesi osaleb ja kui aktiivne Sa olla tahad. Poodides on saadaval palju erinevaid variante, seega leiad kindlasti midagi, mis on kogu perele meeltmööda.

Lauamänguõhtu

3. Korralda jõuluteemaline kokteiliõhtu

Mis on jõulud ilma ühe hea kokteilita? Miks mitte koguda kokku kõige lähedasemad inimesed ja katsetada koos põnevaid kokteiliretsepte? Veel parem – tehke seda kõike virtuaalselt! Nii saab rohkem inimesi kaasa lüüa. Pärast jõule räägivad kõik veel kaua nendest imemaitsvatest kokteilidest, mida koos Sinuga valmistasid!

Alusta sellest, et lepite kokku aja, mis kõigile sobib. Seejärel saada osalejatele retsept juba paar päeva enne üritust. Koostisosi peaks kõigil olema natuke rohkem, kui kokteili jaoks vaja läheb. Seda lihtsalt igaks juhuks, kui midagi peaks esimesel korral valesti minema. Või kui kokteilid on lihtsalt nii maitsvad, et tahate järjest juurde ja juurde. Kui alustate videokõnega, kontrolli et Sinu klaasi oleks ekraanil ilusti näha. Nii on teistel lihtsam jälgida, mida täpselt teed. 

Kokteiliõhtu on ka suurepärane idee nendele, kes alkoholi ei joo. On olemas nii palju huvitavaid alkoholivabu retsepte. Kui üks mõnus kokteiliõhtu on täpselt see, mida vajad, siis ära unusta lugeda meie postitust põnevatest jõulukokteilidest. Kindlasti leiad sealt mõned head ideed, mida kohe järele proovida.

Korralda jõuluteemaline kokteiliõhtu

4. Avasta maailma kodust lahkumata

Pärast koroonaviiruse puhkemist on kogunud üha enam populaarsust mitmesugused veebielamused. Pole oluline, kas oled toidugurmaan, loominguline hing või spordientusiast kindlasti leiad midagi, mis Sulle huvi pakub. Üks peamisi ja kõige suurema valikuga veebielamuste pakkujaid on näiteks Airbnb.

Vaid ühe päeva jooksul jõuad joonistada Jaapani Manga ülikooliga ning õppida mediteerima Šotimaa uniste lammastega. Ja veel enne kui alustad kogu pere lauamänguõhtuga, saad osaleda lõbusas Ladina-Ameerika salsatrennis. Paljud ettevõtted ja reisigiidid on hakanud keskenduma üha enam veebielamustele ning see on toonud nii palju suurepäraseid võimalusi Sinu käeulatusse. Kuna veebielamuste korraldajaid on igal pool üle terve maailma, siis tänu ajavahelele on peaaegu kogu aeg midagi huvitavat toimumas.

Seega kaalu sel aastal uutmoodi seiklust ja proovi ära mõni põnev veebielamus.

Avasta maailma kodust lahkumata

5. P-I-D-U, virtuaalstiilis

Jõuluhooaeg on kahtlemata ka peohooaeg. Seega, kui Sul pole sel aastal võimalik oma lähedastega näost näkku kohtuda, siis miks mitte kombineerida omavahel kõik ülaltoodu ja korraldada elu parim virtuaalpidu. Peo organiseerimise juures on alati kõige keerulisem leida kuupäev ja kellaaeg, mis kõigile sobib. Sel aastal on kõik kodus. Ja kõik on valmis osalema. Alusta näiteks virtuaalse kokteiliõhtuga, et luua lõbus meeleolu. Seejärel proovige koos kogu grupiga mõnd põnevat veebielaamust. Õhtu võite lõpetada lauluvõistlusega, kus üks teist saab endale aasta karaoketšempioni tiitli.

P-I-D-U

On palju erinevaid viise, kuidas saad sel aastal perega lõbusalt aega veeta. Vali välja oma lemmiktegevused ja muuda need jõulud erilisemaks kui kunagi varem.

Ja ära unusta siis “Visa hinge” vaadata…

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 50,82% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1237,06 €, fikseeritud intressimäär aastas 41,22% . Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.