Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Kodused trenninipid: kuidas piirangute ajal vormis püsida

18.03.2021
Kodused trenninipid: kuidas piirangute ajal vormis püsida

Niisiis, taaskord uued piirangud.

Kõik spordisõbrad kindlasti pingutasid, et suveks ideaalsesse vormi saada. Mõned olid võib-olla just hiljuti selle õige spordirütmi jälle kätte saanud. Seepärast võis jõusaalide sulgemine paljudele päris suure pettumuse valmistada. Muretsemiseks ei ole aga põhjust. Oleme Sinu jaoks kokku pannud mõned lihtsad nipid, kuidas saad piirangute ajal mugavalt kodus trenni teha ning samal ajal ka raha kokku hoida.

YouTube

YouTube

YouTube on suurepärane platvorm, kust leida mitmesugust treeningmaterjali. Alates joogast ja HIIT-treeningutest kuni lihtsate koduste harjutusteni. Viimase aasta jooksul on lisandunud arvukalt uusi videoid ja kavasid, mis on Sulle täiesti tasuta. Siin on mõned meie soovitused:

Jooga

20-minutine kogu keha venitus/jooga

See on treening Sinu tervele kehale ning ka hea viis pingete ja stressi maandamiseks. Video on küll inglise keeles, kuid juhised on väga lihtsalt järgitavad.

Kui soovid kindlasti midagi eestikeelset, soovitame vaadata näiteks Liina Yoga videoid.

HIIT-treening

Youtube’is on olemas hulgaliselt HIIT-treeninguid, mille seast valida. Kui otsid midagi, mis ei võta liialt palju Sinu väärtuslikku aega, proovi näiteks neid kahte varianti:

Kiire 10-minutiline treening

Intensiivne kardiotreening – soovitame alustada video vaatamist 2.30 minutist (sellele eelneb sissejuhatav osa).

Kui otsid midagi, mis treenib kogu Sinu keha ja hoiab samal ajal ka pulssi üleval, proovi järgmist trenni:

25-minutiline kardiotreening koos Zanna van Dijkiga

Trenniäpid

Trenniäpid

Trenniäpid on mugav lahendus, kuna neis on ühendatud nii kvaliteetne sisu kui ka võimalus oma edusamme jälgida. Lisaks pakuvad mõned rakendused ka toitumisalast infot. Paraku on enamik äppe, millel on olemas kõik eelpool nimetatud funktsioonid, tasulised. Kui eelistad aga rutiini ja otsid sobivat plaani oma eesmärkide saavutamiseks, on trenniäpid siiski hea valik.

Siin on mõned meie soovitused:

7 Minute Workout

Kas otsid midagi, mis sobituks Sinu kiire elustiiliga? See äpp pakub Sulle kõike, mida lihtsaks ja kiireks treeninguks vajad. Lisavarustust soetada pole vaja ning rakendus on ka täiesti tasuta.

Tyron

Uus trenniäpp, mis on küll veel testfaasis, kuid tundub olevat väga põnev lahendus. Erinevalt teistest sarnastest rakendustest, annab see Sulle trenni tegemise ajal juhiseid ning registreerib esikaamera abil ka Sinu edusammud. Tegemist on Eesti äpiga ning seetõttu oleks seda ju eriti huvitav katsetada? Rakendus on tasuta, kuid hetkel saadaval vaid iOS seadmetele.

ClassPass

Selle äpiga saad vaadata mitmesuguseid treeninguid ning neist ka ise osa võtta. Samuti on sul on võimalus hakata jälgima neid videoid, mis Sulle kõige huvitavamad tunduvad. Soovi korral saad osta kuupääsme, teha joogat ja isegi mõne rühmatrenniga liituda.

Lisaks neile näidetele pakub App Store veel hulgaliselt valikud. Vali välja Sulle kõige sobilikum ja asu treenima!

Muud võimalused

Muud võimalused

Kui  plaanid jõusaali asemel ka edaspidi rohkem kodus treenida ja otsid seetõttu pikemaajalist lahendust, telli Amazonist või mõnelt muult usaldusväärselt lehelt vahendid koduseks treeninguks. Esmalt mõtle välja, mida täpselt saavutada soovid, ning seejärel soeta sobivad tooted.

Sinu stardipakett võiks koosneda järgmistest vahenditest:

  • joogamatt
  • treeninglindid
  • hantlid kaaluga 5kg –10 kg
  • võimlemispall
  • hüppenöör

See on kõik mida vajad, et säilitada suurepärane figuur ja hea tervis.

Kui sinu moto ontee suurelt või ära tee üldse”, siis näiteks Rogue pakub laia valikut spordivahendeid, mis saadetakse Sulle otse koju kätte. Siit leiad kõike alates kangidest ja sõudeergomeetritest kuni hüppekastide ja sangpommideni.

Kui kulud tunduvad esialgu liialt suured, saad  oma ideede finantseerimiseks lihtsalt ja mugavalt Monefiti abi kasutada. Koduste treeningvahendite olemasolul ei pea Sa enam kunagi muretsema, et mõne trenni kogemata maha magad. Treeni täpselt siis, kui Sina soovid.

Iga eesmärgi saavutamiseks on esmalt vaja plaani. Jälgi pidevalt oma saavutusi ning ära määra treenimisele lõppkuupäeva. Trenn on elustiil  naudi seda ning soovitud tulemused on peagi käes.

Head treenimist!

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 50,82% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1237,06 €, fikseeritud intressimäär aastas 41,22% . Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.