Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Kuidas pühadeks kaunistada: 6 ideed igale maitsele

10.12.2020
Kuidas pühadeks kaunistada: 6 ideed igale maitsele

Igal aastal ootame pikisilmi jõulude saabumist. See on aeg, mil saame luua imelisi mälestusi ja veeta aega koos kõige kallimatega. Kas tead, mis teeb aga selle ilusa perioodi veelgi paremaks? Otseloomulikult jõulukaunistused! Kas pole nii, et see õige jõulutunne tekib alles siis, kui jõuluehted on üles pandud? Kuna 2020 ei ole olnud lihtne aasta, siis nüüd on õige aeg, et tuua oma ellu natuke rohkem rõõmu. Kodu kaunistamine on suurepärane viis positiivse meeleolu loomiseks.

Kas oled juba aastaid kasutanud neid samu vanu jõulukaunistusi? Miks mitte teha seekord midagi teistsugust ja muuta oma kodu tõeliseks talvevõlumaaks? Pole oluline, kas eelistad kaasaegset või traditsioonilist stiili – valik on täielikult Sinu. Siit leiad kuus suurepärast nippi, kuidas muuta pühadeaeg veelgi helgemaks.

1. Sära ja sädelus

Iga-aastased jõulukaunistused tunduvad seekord liiga igavad? Lisa roosade ja kuldsete toonidega oma kodule pisut särtsu. Need kaks värvi loovad moodsa, kuid samas ajatu koosluse, mis on aasta-aastalt muutumas järjest populaarsemaks.

Kuna jõulupuu on kaunistamisel eriti tähtis, siis alusta sellest. Roosad ja kuldsed ehted annavad kuusele energilise välimuse. Kui tahad luua midagi veelgi silmapaistvamat, siis lisa sätendavat karda ja jõulutulesid. Selleks, et elutoa kaunistused sobiksid jõulupuuga paremini kokku, aseta riiulitele ja diivanilauale metalsetes toonides ehteid. Hea nipp on pakkida ka kingitused samade värvidega – see muudab kõik veelgi pidulikumaks!

Sara ja sadelus

2. Lumivalge ja taevasinine

Pole olemas loomulikumaid talvevärve kui sinine ja valge. Kuigi need pole just kõige levinumad toonid, mida jõuludel kasutada, on see suurepärane viis, et pisut erineda ja välja paista. Kaunista jõulupuu, uksed, riiulid ja trepid valgete ja siniste ehetega. Lisa lauale siniseid küünlaid ja karda või meisterda valgeid lumehelbeid ning kleebi need akendele. On nii palju viise, kuidas saad kodu veelgi jõuluhõngulisemaks muuta. Taaskord ei tasu unustada kingitusi – paki need kasutades samu värve. Ja ole valmis võtma vastu komplimente!

Lumivalge ja taevasinine

3. Maalähedane stiil

Pole oluline, kas elad väikses majakeses metsa ääres või moodsas kesklinna korteris. Pühade ajal on Sul siiski võimalus muuta oma kodu hubaseks maalähedaseks pesaks. Seda stiili iseloomustab lihtsus ja mahedad värvid. Eesmärk on luua atmosfäär, mis tekitab Sinus soovi mõnusalt kamina ees kerra tõmmata ja teed või kuuma šokolaadi nautida. Maalähedases stiilis kaunistamiseks kasuta pastelseid toone ja puitu, näiteks puidust lauakaunistusi, kuuseoksi ning käbidest ja okstest valmistatud jõulupärga. Sinu pühad tulevad tõeliselt kodused ja õdusad!

Maalähedane stiil

4. Lauakaunistused

Toidulaual on kaunistamise juures samuti oluline roll. Pühade lähenedes hakkavad kõik mõtlema sellele, mida jõuludel süüa pakkuda. Ei tasu aga unustada, et see, kuidas Sinu jõululaud välja näeb, on sama oluline kui toit laua peal. Lauakaunistuste lisamine loob veelgi rohkem pühademeelolu. Jõuluteemalised laudlinad, jõululilled ja sädelevad klaasid annavad Sinu kodule elegantse välimuse. Veelgi hubasema atmosfääri loomiseks võid lisada väiksemaid kaunistusi, näiteks kujukesi ja küünlaid. Kauni välimusega jõululaud muudab isegi Sinu toidu veel maitsvamaks!

Lauakaunistused

5. Korvis jõulupuu

Kindlasti on Sul kuskil olemas traditsiooniline kuusejalg. Kuid enne kui hakkad seda kapist välja otsima, on meil Sulle üks kaasaegsem idee – aseta jõulukuusk armsasse korvi. Miks? Esiteks on Sul suurem vabadus otsustada selle üle, kuidas puu välja näeb. Võid soetada korvi, mis sobib kokku teiste jõulukaunistustega, või hoopis midagi silmapaistvat, mis erineb kõigest muust. Sina otsustad. Teiseks annab korv kuusele puhtama väljanägemise, kuna kõik koledad alumised oksad on korvi sisse peidetud. Ja mis kõige olulisem – kuuse alla jääb rohkem ruumi kingituste jaoks!

Korvis jõulupuu

6. Diskopallidest jõulupuu

Diskopallidest jõulupuu toob peo Sulle koju kätte! Selle moodsa puu saad väga lihtsalt kodus koos perega valmis meisterdada. Ainus, mida selleks vajad, on erinevates suurustes diskopallid. Liimi kõik pallid omavahel kokku nii, et need moodustaksid kuuse kuju. Kasuta suuremaid diskopalle allpool ja jäta väiksemad tipu jaoks. See imeline jõulupuu lisab Sinu koju särtsu terveks pühadehooajaks. 

Diskopallidest jõulupuu

Järgi neid lihtsaid nippe ja Sinu kodu näeb sel aastal välja uhkem kui kunagi varem. Nagu näed, võivad jõulud olla palju värvilisemad kui traditsioonilised punane ja roheline värv. Nüüd on aeg kogu pere kokku koguda ja hakata looma imelisi jõulumälestusi.

 

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 50,82% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1237,06 €, fikseeritud intressimäär aastas 41,22% . Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.