Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Lühike ülevaade naiste suurepärastest saavutustest

05.03.2021
Lühike ülevaade naiste suurepärastest saavutustest

Kas oled kunagi mõelnud, mis on naiste kõige suuremad saavutused läbi aegade? Alates iidsetest aegadest kuni tänapäevani on ajalugu näinud arvukalt tugevaid ja andekaid naisi. Ilma nende panuseta ei oleks maailm selline, nagu see on praegu. Tähistamaks rahvusvahelist naistepäeva ja kõiki suurepäraseid naisi meie ümber, oleme välja valinud mõned paljudest imelistest saavutustest, mida naised on korda saatnud. Esimesest naisgünekoloogist kuni Nobeli rahupreemia laureaadini – need naised on kohe kindlasti ajalukku oma jälje jätnud.

 

Lühike ülevaade naiste suurepärastest saavutustest 1 Lühike ülevaade naiste suurepärastest saavutustest 2

Kõik see on vaid järjekordne tõestus, kui palju andekaid naisi on erinevates paikades üle terve maailma. Loodetavasti inspireerib see kõiki naisi alati oma eemärkide poole püüdlema ükskõik kui keerulised need ka ei tundu.

Head naistepäeva!

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 50,82% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1237,06 €, fikseeritud intressimäär aastas 41,22% . Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.