Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Mida toob 2022. aasta?

13.01.2022
Mida toob 2022. aasta?

2022. aasta on lõpuks käes ja loomulikult tahame teada, mis see meile toob! Astroloogid ennustavad, et see aasta tuleb täis uusi võimalusi, optimismi ja hoopis teistsugust õhkkonda kui varasemad aastad.

Hiina horoskoobi järgi on 2022. aasta pühendatud tiigrile, mis sümboliseerib jõudu, väge ja julgust.

Ameerika astroloog Susan Levitt ütleb, et 2022. aasta on suurte muutuste, uuenduste ja tugevate emotsioonide aasta. Teisisõnu võiks seda aastat kirjeldada sõnadega “kõik või mitte midagi”. 2022 lubab tuua uut energiat nii Sinu karjäärile, rahale, sõprussuhetele kui kõigele muule. Levitti ennustuste kohaselt tuleb 2022. aasta eriti õnnelik koera-, hobuse- ja sea-aastail sündinutele. Tema sõnul saavad just need tähemärgid 2022. aastal riskide võtmisest kõige suuremat kasu.

Globaalsed prognoosid

2021. aasta lõpus viis Ipsos läbi uuringu, milles küsitleti 22 000 täiskasvanut 33 riigist üle maailma ja küsiti nende personaalsed ennustusi tulevaks aastaks. Kuigi inimesed on endiselt mures keskkonna ja kasvavate hindade pärast, usub enamik, et 2022. aasta tuleb parem kui eelmised. Maailma majandusfoorumi hinnangul võib optimistlik olla just nende kolme valdkonna osas.

Ühiskond

Iga kolmas vastaja usub, et 2022. aastal muutuvad inimesed üksteise suhtes tolerantsemaks. Lisaks usub seitse inimest kümnest, et linnakeskused muutuvad aktiivsemaks ning inimesed naasevad kontoritesse tööle.

Majandus

61% inimestest arvab, et 2022. aastal muutub majandus võrreldes eelneva aastaga tugevamaks. Kuigi enamik usub, et hinnad tõusevad kiiremini kui palgad, ei pea 42% vastanutest börsikrahhi tõenäoliseks.

Keskkond

Kuigi paljud on mures kliimamuutustest tingitud äärmuslike ilmastikuolude pärast, on inimesed arvamusel, et sel aastal ollakse rohkem valmis selle osas midagi ette võtma.

Lisaks usub umbes 45% vastanutest, et 2022. aastal lendavad inimesed vähem kui 2019. aastal.

Põnevad sündmused 2022. aastal

Vaatamata jätkuvale koroonapandeemiale tõotab 2022. aasta tuua huvitavaid sündmusi nii spordi, teaduse ja meelelahutuse vallas.

Sport

2022. aasta toob endaga kaasa kaks suurt spordisündmust: taliolümpia ja jalgpalli maailmameistrivõistlused.

Taliolümpiamängud algavad juba veebruaris ja toimuvad esimest korda Pekingis. See tähendab, et Pekingist saab esimene linn, kus on toimunud nii suve- kui ka taliolümpiamängud.

Jalgpalli MM peetakse tänavu novembris Kataris. Sellest saab esimene MM, mis on peetud Lähis-Idas.

Kosmos

2022. aasta on oluline aasta ka kosmosetööstuse jaoks. NASA plaanib tänavu välja lasta kaks võimsat raketti osana oma plaanist saata astronaudid 2025. aastal tagasi Kuule. Lisaks loodab Elon Muski SpaceX orbiidile saata oma järgmise põlvkonna Starship raketi.

Uued filmid
Uus aasta tähendab ka mitmeid uusi filme. Mõned sel aastal välja tulevad filmid on näiteks Batman, Avatar 2, Downton Abbey, Võimatu missioon 7, Jurassic World ja Fantastilised elukad.

Uues aastas on alati midagi inspireerivat, mis värskendab meie visiooni ja loob ootusi uuteks väljakutseteks. 2022. aasta tõotab tuua mitmeid olulisi muutusi, positiivseid emotsioone ja palju põnevaid sündmusi!

 

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 50,82% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1237,06 €, fikseeritud intressimäär aastas 41,22% . Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.