Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Mis on 2022. aastal uuesti moes?

27.09.2022
Mis on 2022. aastal uuesti moes?

Mõned moevoolud ei kao kuhugi, vaid saavad mingi ajavahemiku järel ikka ja jälle uuesti populaarseks. Viimastel aastatel oleme näinud, kuidas ka kõige ekstravagantsemad moeesemed naasevad taas rambivalgusesse ja saavad igas vanuses inimeste garderoobi osaks.

Revolutsioonilised alt laienevad teksad 70ndatest

1970ndad olid muusikalise, poliitilise ja sotsiaalse revolutsiooni periood. Sellel kümnendil oli mood väga olulisel kohal ning kui peaksime mainima ühe rõiva, mis seda perioodi kõige paremini kirjeldab, ütleksime kui ühest suust – „alt laienevad teksad“. Need olid noorte eneseväljenduse sümbol ja üle maailma leviv „klassikalise moe vastane“ revolutsioon.

Hea uudis Pink Floydi nostalgikutele! Alt laienevad teksad on ametlikult tagasi ja kuuluvad iga teksasõbraliku rokkari garderoobi või uusimate catwalki trendide austajate riidekappi.

80ndates kinni koos õlakutega

Kui ilusad olid 80ndad! See maagiline ajastu nägi kõigi aegade ekstreemsemate trendide sündi, alates uuest lainest kuni räpi- ja hiphopkultuuri sünnini.

Moe- ja stiilisektorile avaldasid nähtavat mõju ka meelelahutusmaailmaga seotud moevoolud. Aga kõige üldisemalt, kui räägime 1980ndatest, siis mis komponendid sulle moevallas pähe tulevad? Täpselt, lopsakad juuksed ja õlakud!

 

2022 on õlakud taas moes! Võib-olla oli meie vanematel õigus, 80ndad ei sure kunagi.

Pilkupüüdvad 90ndate prilliraamid

90ndad aastad on tänast kultuuri kõige enam mõjutanud ajastu.
Poistebändid ja tantsumuusika popkultuur meenutab meile kõige veidramaid ja kohati ka kõige piinlikumaid välimusi, mida eales näinud oleme, ent sellegipoolest jääb see ajastu alati moe inspiratsiooniallikaks.

2022. aastal on 90ndatele tüüpilised prilliraamid taas moes!
Kandilised või ovaalsed raamid on taas moes koos heledamate värvipalettidega, et need veelgi silmatorkavamad oleksid!

00ndad ja lambanahast saapad

2000ndaid on kõige kergem meenutada ka kõige noorematel meie seast, kuna see aeg ei olnud väga kaua aega tagasi. 2000. aastad tõid meile niipalju uusi trende, et kuuleme neist tänapäevalgi.

 

Üheks neist on kindlasti 2000. ja 2005. aasta vahel moes olnud pehmed lambanahast saapad – UGG-d.

 

Need saapad olid tüdrukute seas kõige ihaldusväärsemad talvejalatsid nii oma võlu ja sobivuse poolest ükskõik millise riietusega kui ka seepärast, et need olid tolleaegsete Hollywoodi-tähtede lemmikjalatsid.

Kokkuvõttes võib retrostiili armastajatele öelda, et olgu su lemmikajastu milline tahes – 2022 on ideaalne selleks, et paista oma riietuses originaalne ja moekas! Nagu kirjanik Criss Jami kunagi ütles: „Moetööstuses muutub kõik peale hindade retroks.”

Ajaga kaasas käimiseks peame alati kaaluma moega kaasnevaid võimalikke kulusid ja me kõik ju teame, kui suured need võivad olla.

Monefit sobib sulle hästi

Sinu ajatu riietuse leidmiseks võib just Monefit sobiv abiline olla.
Monefiti krediidikontot kasutades saad tasuda oma suuremate väljaminekute eest nii, et maksad ainult kasutatava summa eest ja kui olulisel hetkel vahendeid napib, võid vajamineva summa krediidikontolt välja võtta. Monefit garanteerib sulle ligipääsu sinu isiklikule krediidilimiidile, et saaksid alati oma rahalised vajadused kiiresti katta.

Monefit on parim lahendus selleks, et saaksid nautida ainulaadset ja ajatut stiili!

taotlen

 

 

 

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1228,98 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,89% ja krediidi kulukuse määr 48,86% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.