Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Õnnitleme Creditstari 15. sünnipäeva puhul!

06.08.2021
Õnnitleme Creditstari 15. sünnipäeva puhul!

August on tähistamise kuu! Creditstar Grupp, mille perekonda kuulub ka Monefit, jõuab tähtsa verstapostini: nad saavad 15-aastaseks. Selle olulise sündmuse märkimiseks vaatame tagasi Creditstari viimase 15 aasta suurimatele saavutustele.

Creditstar asutati 2006. aastal Eestis eesmärgiga pakkuda lihtsaid, läbipaistvaid ja paindlikke finantsteenuseid. Selleks et muuta oma tooted hõlpsasti kättesaadavaks sadadele tuhandetele klientidele, kasutame andmeanalüüsi ja võimalikult palju automatiseeritud protsesse. Tänasel päeval tegutseb Creditstar Grupp juba 8 erinevas riigis üle Euroopa: Eestis, Soomes, Tšehhis, Poolas, Suurbritannias, Hispaanias, Rootsis ja Taanis.

Meie jaoks on oluline pakkuda oma klientidele alati parimat võimalikku teenust. Soovime, et meie kliendid saaksid meid usaldada ja meie peale kindlad olla. Hetkel koosneb meie töökas tiim rohkem kui 135 kogenud professionaalist, kes on enam kui 30 eri rahvusest. Usume, et kohalikud töötajad igal turul aitavad meil oma kliente paremini mõista ja tagada tõhus suhtlus.

Creditstari üks peamisi eesmärke on luua pikaajalisi kliendisuhteid. Seetõttu töötame pidevalt selle nimel, et  täiustada olemasolevaid tooteid, luua juurde uusi ning pakkuda veelgi paremat kasutajakogemust.

Loe edasi ja saa teada, millised on Creditstar Grupi viimaste aastate suurimad saavutused:

  • 2016. aastal pälvis Creditstar Grupp tunnustuse konkursil European Business Awards. Tegemist on maailma ühe suurima ja pikaajalisema ärikonkursiga. Võistlusel osales üle 33 000 ettevõtte 34 riigist ning Creditstaril oli väga hea meel olla üks 110 finalistist.
  • 2017. aasta juunis nomineeriti Creditstari auhinnale European Fintech Awards  ja nimekirjale European FinTech Top 100. Nimekiri koostati avaliku hääletamise ja eksperthinnangu kombineerimisel.
  • 2018. aastal tunnustas Inc 5000 meid kui üht Euroopa kõige kiiremini kasvavat ettevõtet. Creditstar oli üks väheseid finantsteenuseid pakkuvaid firmasid, kes nimekirja pääses. Meil oli au liituda selliste ettevõtetega nagu Facebook, Microsoft, Oracle ja paljud teised.
  • 2019. aastal jõudsime 100 töötaja verstapostini. Meie töötajad asuvad mitmes kontoris üle Euroopa.
  • 2019. aasta mais alustas Creditstar tegevust Taani turul.
  • 2019. aasta augustis valiti Creditstar Grupp 2019. aasta European Business Awards’il riiklikuks võitjaks.
  • 2020. aasta veebruaris täitus Creditstar Grupil miljon registreeritud kasutajat. See on saavutus, mille üle oleme eriti uhked, kuna see näitab, et pakume teenuseid, mida nii paljud kliendid soovivad kasutada.
  • 2020. aasta oktoobris tuli Creditstar Grupp Eestis turule uue teenusega – Monefit Split. Split pakub klientidele võimalust sooritada ostud kohe, kuid jagada kulud pikemale ajale. Seda kõike ilma intressi ja lisatasudeta.
  • 2021. aasta veebruaris tunnustati meie Eesti harusid (Monefit  ja Creditstar) Gaselli kongressil kui kiiresti kasvavaid ettevõtteid.
  • 2021. aasta mais esitasime taotluse spetsialiseeritud pangalitsentsile. See võimaldab meil pakkuda peaaegu kõiki traditsioonilisi pangateenuseid ning hõlbustab uute toodete turuletoomist.

Need saavutused poleks olnud võimalikud ilma meie klientide usalduseta. Tähistamaks meie aastapäeva ja tänamaks teid toetuse eest, oleme terveks augustikuuks ette valmistanud mõned erilised üllatused!

Kliki siia ja uuri lähemalt Creditstari sünnipäevakampaaniate kohta.

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 50,82% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1237,06 €, fikseeritud intressimäär aastas 41,22% . Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.