Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Creditstar on 16 aastane!

26.08.2022
Creditstar on 16 aastane!

Viimase kuueteistkümne aasta jooksul on tänaseks rahvusvaheline finantskontsern Creditstar Group pühendunud uuenduslike finantstoodete ja -teenuste loomisele. 

Creditstar Group on alates loomisest läbinud mitmeid arenguetappe, laienenud Euroopa suurimatesse riikidesse ning pälvinud tunnustatud auhindu, mille üle oleme väga uhked. 

Oleme kokku pannud väikese ajarännaku Creditstari loomisest tänaseni, kus toome Sinuni meie suuremad saavutused ja teemärgised nende aastate jooksul.

Kõik algas aastal 2006…

Creditstar sai alguse aasal 2006, kui ettevõtte eestlastest omanikud hakkasid pakkuma krediiditeenust Eesti turule. Kuna teenus osutus väga edukaks väga lühikese aja jooksul, siis otsustati laieneda ka teistele turgudele juba mõne aasta jooksul. Juba 2007 aastal anti välja esimesed võlakirjad ja sai alguse Creditstar Grupp.

Rahvusvaheliste turgude vallutamine

2009 aastal, peale väga edukat turule sisenemist, otsustasime laieneda meie lähiturgudele – Soome ja Rootsi. Kiirelt peale seda võtsime sihiks Ühendkuningriigid, Poola ja sealt edasi Tšehhi, Hispaania ja Taani. Meie areng on olnud sedavõrd kiire ja vägev, et nüüd, aastaid hiljem, saame uhkusega tehtule tagasi vaadata.

Tunnustatud auhinnad

Kuna ettevõtte areng on olnud sedavõrd kiire, siis ei ole see jäänud märkamata ka rahvusvahelisel tasandil. Oleme võitnud väga mitmeid tunnustatud auhindu, nt Euroopa Äriauhind aastatel 2010, 2016, 2017, 2019. Lisaks oleme tunnustatud oma hea teeninduse poolest ja võitnud Kliendid kiidavad auhinna aastatel 2021 ja 2022. Saanud tunnustatud Gaselli kongressil 2021 ja võitnud panganduse tehnoloogia auhinna aastal 2021.

Mõtle rahast uut moodi!

2017 aastal tulime ühena esimestest Eestis turule uue ja innovatiivse krediidiliini tootega. Tunnetasime turu vajadust kiirema ja paindlikuma toote järele ning lõime uue brändi – Monefit.

Monefiti peamine kontseptsioon ja eesmärk on mõelda rahast uut moodi. Krediidiliini eesmärk on pakkuda võimalust kasutada sulle antud limiiti just sellises mahus, kui sulle sobib ning tasuda intressi vaid kasutatud limiidi ulatuses.

Monefit tegutseb tänaseks juba neljas riigis – Eestis, Rootsis, Tšehhis ja Soomes. 2020. ja 2021. aastal premeeris Eesti juhtiv ärileht Äripäev Monefiti ka tunnustatud Gaselli tiitliga!

Innovatsioonil ei ole piire

Crditstar Group ei ole vaid Creditstari ja Monefiti tootebrändid. See on innovatsioon finantsmaailmas. Me anname endast parima, et olla oma klientidele parimad finantspartnerid ja käia ajaga kaasas ning pakkuda mitte ainult kaasaegset vaid uuenduslikke ja mugavaid tooteid ja teenuseid.

 

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1228,98 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,89% ja krediidi kulukuse määr 48,86% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.