Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Pensioni II sammas: mida teha, kui vajad lisaraha juba suvel?

14.06.2021
Pensioni II sammas: mida teha, kui vajad lisaraha juba suvel?

Aasta algul jõustnud pensionireform on loonud mitmeid uusi võimalusi. Nüüd on kõigil vabadus ise otsustada, kas ja mida nad oma pensionirahaga teha soovivad. Üks võimalus on avada näiteks pensioni investeerimiskonto (PIK) või raha iseseisvalt investeerida. Samuti on inimestel võimalik kogu raha välja võtta ja kasutada seda vastavalt oma soovidele.

Need, kes esitasid avalduse II pensionisambast lahkumiseks enne märtsi lõppu, saavad summa kätte alles septembris. Kõik, kes tegid seda hiljem, võivad raha oodata alles 2022. aasta jaanuaris. Edaspidi hakkavad väljamaksed toimuma kolm korda aastas. Kuna september on alles mitme kuu kaugusel, võib paljudel tekkida vajadus osa rahast juba praegu kasutusse võtta. Kui Sul on kiireloomulisi plaane või unistusi, mis ootavad juba pikalt täideviimist, on meil Sulle mugav ja usaldusväärne lahendus. Monefit Split võimaldab paari lihtsa sammu abil taotleda kuni 1000 eurot. Seda kõike intressivabalt ja ilma ühegi lisatasuta – tagasi maksad täpselt sama summa, mida taotlesid.

Milliseid plaane ja ideid on kõige parem just suvel ellu viia?

Reisimine

Nüüd, kui nakkusnäitajad on langenud, piirangud leevendunud ja riigipiirid taas avatud, on suurepärane aeg üheks lõõgastavaks puhkusereisiks. Suvi on reisimiseks ideaalne aeg, kuna ilm on soe ja kuiv paljudes maailma riikides. Seega on hulgaliselt reisisihtkohti, mille seast saad valida omale selle kõige sobivama. Kui vajad veidi inspiratsiooni, loe meie hiljutist reisiblogi ja vaata, millised on 7 parimat riiki, mida sel suvel külastada.

Suvel on reiside planeerimine ka veidi lihtsam, kuna paljudel meist on puhkus ning lastel koolivaheaeg. Seetõttu on nüüd suurepärane võimalus, et koos kogu perega mõni põnev reis ette võtta ja ühiselt aega veeta.

Kui Sa välismaale veel minna ei soovi, on Eestis mitmeid imekauneid kohti mida suvel külastada. Miks mitte veeta üks mõnus nädalavahetus spaas või nautida imelist loodust mõnel saarel? Meie ümber on nii palju avastamist väärt kohti, kuhu on eriti tore just suvel minna.

Remont

Paljud inimesed on otsustanud pensioniraha välja võtta, et kasutada seda koduga seotud kulutusteks, näiteks remondiks. Kui mõne renoveerimistöö tegemine on juba pikalt Sinu mõtteis olnud, siis nüüd on ideaalne aeg, et sellega alustada. Miks? Suvel, kui ilmad on ilusad ja soojad, on remondi tegemine palju lihtsam – seda eriti juhul, kui plaanid värskendada oma aeda või terrassi. Suvi on ka paljude jaoks pisut rahulikum periood, mil on rohkem vaba aega ja energiat, et midagi uut ette võtta. Kaunid ilmad ja õitsev loodus annavad Sulle kindlasti mitmeid inspireerivaid ideid, kuidas oma kodu veelgi kaunimaks muuta. Kui otsustad teha remonti juba suvel, saad sügisel uhkusega külalisi oma kodus vastu võtta.

Tervisekulutused

Tervis on meie kõigi kalleim vara. Selleks et olla õnnelik, on oluline oma tervise eest hoolt kanda. Kantar Emori korraldatud pensionireformi uuringust selgus, et suur hulk inimesi plaanib kasutada pensioniraha just tervisekulutusteks. Tervisega seotud väljaminekud on miski, millega tuleks tegeleda kohe ja mida ei ole mõistlik kaugesse tulevikku edasi lükata. Oled juba kaua mõelnud hambaravile või silmade laseroperatsioonile, kuid on raske kogu summat korraga välja käia? Terviseprotseduurid võivad olla küllaltki kallid ning seetõttu on hea lahendus kasutada tasumiseks Monefit Spliti, mis võimaldab jagada kulud pikema aja peale. 

Milleks lükata oma plaanid edasi sügisesse või koguni järgmisesse aastasse? Vii oma unistused ellu juba sel suvel! Kui vajad meie abi, tutvu Monefit Spliti võimalustega lähemalt siin.

 

 

 

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 48,44% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1227,21 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,60%. Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.