Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Monefit Ütle JAH Fortuunale rahaloos SKY Raadios!

03.06.2022
Monefit Ütle JAH Fortuunale rahaloos SKY Raadios!

Nüüd on aeg kuulata SKY Raadio hommikuprogrammi, kuna Monefit loosib koostöös SKY Raadio hommikuprogrammi saatejuhtidega otse-eetris perioodil 6-10.juuni 2022 iga päev ühele õnnelikule 100€ puhtalt kätte!

Kokku läheb loosi 500 €!

Rahaloosis osalemiseks:

  • Kuula SKY Raadio hommikuprogrammi
  • Saada sõnum WhatsAppi või SMSi teel SKY Raadio numbrile 5121984 ja vasta küsimusele: “Mida teeksid võidetud 100 €-ga
  • Iga päev loositakse välja üks õnnelik, kes saab 100€ puhtalt kätte.

Kutsu ka sõbrad mängima!

Facebook

Instagram

Oled mänguks valmis? Ütle jah!

“Monefit – Ütle, jah fortuunale!” rahaloosi tingimused:

1. KORRALDAJAD

1.1 Kampaaniat korraldavad koostöös Raadioreklaami OÜ, registreeritud asukoht Tallinn, Pärnu mnt 139F, registrikood 11504287, e-post info@sky.ee ja Monefit Estonia OÜ, registreeritud asukoht Tallinn, Lõõtsa 5, registrikood 12449415, e-post: marketing@creditstar.com (edaspidi: Korraldaja või Korraldajad)

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1 Kampaania ““Monefit – Ütle, jah fortuunale!” Rahaloos!” (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 06. juuni – 10. juuni .2022 (k.a.) (edaspidi: Kampaania periood)

2.2 Kampaania puhul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik Kampaania perioodil SKY Raadio WhatsAppi või SMS-i teel numbrile 5121984 sõnumi saatnud, välja arvatud Raadioreklaami, Monefit Estonia OÜ ning Creditstar Estonia AS töötajad.

2.3 Kampaanias osaleja nõustub Kampaanias osalemisel Kampaania reeglitega ja soovi kampaanias osaleda.

2.4 Kampaanias osaleja kinnitab osaledes enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust Kampaania reeglitele.

2.5. Kampaanias on õigus osaleda alates 18.eluaastast.

3. AUHIND JA AUHINNA LOOS

3.1 Kampaania auhinnaks on 100€ päevas kokku 5 korda Kampaania toimumise perioodil. Auhinnafond kokku on 500€.

3.2. Auhinnad loositakse välja Korraldaja hommikuprogrammi WhatsAppi või SMSi teel numbrile 5121984 sõnumi saatnute vahel saatejuhtide (Raadioreklaami OÜ töötaja) poolt.

3.3. Auhinna kättesaamiseks on võitjal vaja edastada Korraldajale oma e-maili aadress, ees- ja perekonnanimi ning pangakonto number, kuhu võiduraha kanda.

3.4 Auhind kantakse üle võitja pangakontole Monefit Estonia OÜ poolt.

3.5 Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.

3.6 Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata.

3.7 Auhinnaks olevalt summalt tasub vastavalt seadusele riiklikud maksud Monefit Estonia OÜ.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja annab Kampaanias osalemiseks oma isikuandmete edastamisega Korraldajatele nõusoleku töödelda oma isikuandmeid Raadioreklaami OÜ ja Monefit Estonia OÜ isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele. Monefit Estonia OÜ isikuandmete töötlemise põhimõtted leiad siit ja Raadioreklaami OÜ isikuandmete töötlemise põhimõtted leiad siit 

4.2 Korraldaja töötleb ja kasutab osaleja isikuandmeid üksnes võitja väljaselgitamiseks ning Kampaania auhinna kättetoimetamiseks ja auhinna vormistamiseks.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania Facebooki postituse vahendusel ja käesoleval Kampaania tingimuste lehel!

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega ““Monefit – Ütle, jah fortuunale!” Rahaloos!” hiljemalt ühe nädala jooksul peale Kampaania lõppu Monefit Estonia OÜ kontakt aadressile marketing@creditstar.com.

4.6 Monefit Estonia OÜ lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.

Head loosiõnne!

Monefit – ütle Jah!

taotlen

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1228,98 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,89% ja krediidi kulukuse määr 48,86% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.