Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

On aeg uuteks seiklusteks

Valmis avastama uusi paiku ja looma unustamatuid mälestusi? Reisilaen võimaldab muuta Sinu unistuste puhkuse reaalsuseks.

Milleks reisilaenu kasutada?

Piletite ostmiseks
Majutuse eest tasumiseks
Kõigi reisiga seotud kulutuste katmiseks

Soovin krediidiliini ulatuses.

Allpool on kuvatud näidisgraafik.

Maksetähtpäev Minimaalne kuumakse

Miks Monefit?

Kiire vastus taotlusele
Raha kohe kontole
Paindlikud tagasimaksed
100% online
Personaalne pakkumine

Me kõik vajame aeg-ajalt vaheldust. Olgu see siis puhkus rutiinsest igapäevast, stressirohkest tööst või lõpututest vihmastest ilmadest. Reisimine on ainulaadne kogemus. See aitab Sul astuda välja oma mugavustsoonist ja luua mälestusi, mis jäävad Sinuga kogu eluks.

Reisimine ei tähenda vaid lendamist kaugele ookeani taha. Nüüd on suurepärane aeg, et avastada kauneid paiku Sinu ümber. Miks mitte võtta aega iseendale ja nautida lõõgastavat nädalalõppu mõnes spaas või ajaloolises mõisas? Või põgeneda linnakärast ning leida rahu ja vaikust mõnel looduskaunil saarel? Eestimaa on täis imelisi kohti, mis ootavad avastamist igal aastaajal. Tee oma plaanid juba täna ja meie reisilaen aitab need ellu viia.

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1228,98 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,89% ja krediidi kulukuse määr 48,86% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.