Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-R 9-18

Monefit – mugav ja paindlik online krediit igaks olukorraks

Monefiti krediidiliiniga saad taotleda kuni 10 000 €. Summat võid kasutada täpselt siis ja selles mahus, mis Sulle sobib. Krediidiliini avamine on täiesti tasuta ning puuduvad igakuised haldustasud. Konto loomiseks järgi neid kolme lihtsat sammu:

Täida taotlus

Vali esilehel meelepärane summa ja vajuta “Taotlen”. Sisesta oma isikuandmed, nõustu kasutustingimustega ning täida lühike küsimustik. See võtab aega kõigest mõne minuti.

Esita kontoväljavõte

Monefiti krediidiliini saad taotleda kuni 10 000 € ulatuses. Selleks et saaksime määrata Sulle personaalse krediidilimiidi, palume esitada kontoväljavõte. Seda saad mugavalt teha oma internetipanga kaudu. Kui me Sulle esialgu maksimaalset summat pakkuda ei saa, siis korrektse maksekäitumise korral on Sul võimalik tulevikus limiiti suurendada.

Läbi isikutuvastus

Esmasel registreerimisel tuleb sul läbida ühekordne isikutuvastus. Seda on kõige mugavam teha digitaalselt mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil.

Kui Sul on Monefiti krediidiliin juba avatud, võtab lisasumma taotlemine vaid mõne minuti.

Limiit vabaneb iga kuumakse järel

Oma krediidilimiiti saad jooksvalt uuesti kasutada. Pärast iga kuumakse tasumist vabaneb limiit makstud põhiosa ulatuses. Seega on Sul võimalik igal ajal oma Monefiti kontol lisasummat taotleda.

Minimaalsed kuumaksed

Sinu krediidiliini tagasimaksegraafik koosneb minimaalsetest kuumaksetest. Sõltuvalt kasutusse võetud summast, muutub graafiku pikkus nii, et igakuised maksed oleksid taskukohases proportsioonis Sinu kohustuste jäägiga. Iga järgnev kuumakse on seega eelmisest väiksem või jääb püsima 10 € peale. Täpse ülevaate maksetest leiad “Krediidi teabelehest”.

Krediidi ennetähtaegne tagastamine

Tagasimaksete sooritamine on paindlik ja saad valida omale kõige sobivama variandi. Sul on võimalik maksta graafikujärgsete minimaalsete kuumaksetena, tasuda rohkem kui kuumakse ette näeb või maksta kogu krediit korraga tagasi. Mida kiiremini maksad, seda vähem pead ka tasuma intressi. Intressi tuleb Sul maksta vaid selle perioodi eest, kui krediidisummat kasutad.

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1216,58 €, fikseeritud intressimäär aastas 37,85% ja krediidi kulukuse määr 45,89% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.