Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21

Monefit pakub sõltumatust ülereguleeritud pangandussüsteemist ja vabadust teha oma finantsotsuseid täpselt nii ja siis, kui Sina seda õigeks pead. Sulle avatud personaalset krediidiliini saad kasutada täpselt sellises ulatuses, mis parajasti mõistlik. Lihtsalt vali vajalik summa ja saada sooviavaldus teele.

Monefit krediidiliini konto avamine ja selle omamine ilma kasutusel oleva krediidisummata on tasuta, mingeid haldustasusid ei rakendata. Krediidiliini esmakordsel kasutusele võtmisel on põhilised sammud järgnevad:

Esmakordne krediidiliini kasutamise taotlus

Esmakordne krediidiliini kasutamise taotlus on mugavalt seotud konto avamise toiminguga. Võid protsessi alustada kohe veebi esilehelt, valides endale meelepärase summa ning liikudes edasi taotlusega. Siis toimubki konto loomine, millele järgnevad krediidiliini kasutamise taotluse tingimustega nõustumine, Sinu isikutuvastus ning krediidikontroll.

Personaalse krediidiliini suurus

Monefiti krediidiliin on kuni 10 000 € ulatuses. Esmakordse taotluse raames kontrollime Sinu krediidivõimekust, et ühtlasi määrata Sinu personaalse krediidiliini maht. Kui krediidiliini personaalseks mahuks ei ole maksimaalne ulatus, siis korrektse maksekäitumise ja kehtivate kohustuste täieliku tasumise korral suurendame Sinu krediidiliini personaalset mahtu. Kõige mugavamaks krediidikontrolliks kasutame internetipankadega koostöös toimivat konto väljavõtte kiiranalüüsi lahendust. Täpse ülevaate ja juhised saad selle kohta taotlusprotsessi käigus.

Isikutuvastus

Lähtuvalt Eestis kehtivatest “Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse” nõuetest peavad kõik esmakordsed kliendid ennast digitaalselt (Mobiil-ID, Smart-ID, ID-kaart), Monefiti esinduses või Eesti Posti kontoris ühekordselt identifitseerima. Tuvastuspunktide nimistu katab ära asukohad üle Eesti ning enda jaoks sobiva asukoha saad valida krediidiliini esmakordse kasutamise taotluse käigus. Samal ajal saad ka täpsemad juhised, kuidas isikutuvastus läbida.

Kui oled võtnud juba Monefitist kasutusele krediidisumma, siis läheb uue taotluse esitamisega aega vaid mõni minut. Võid taotleda kasutuses olevale summale juurde lisasummat või täita taotlus pärast seda, kui eelmised kohustused on täielikult tasutud.

Krediidiliin, mis taastub ja vabaneb iga kuumakse järgselt

Monefiti krediidiliin võimaldab jooksvat lisakasutust. Erinevalt tavalisest laenulepingust vabaneb krediidiliini puhul Sinu poolt kasutusse võetud krediidi maht pärast iga kuumakse tasumist, tasutud krediidi põhiosa võrra. Teisisõnu, sellisel moel suureneb Sulle taotlemiseks saadaval krediit ja Sul on võimalik igal ajal esitada lisasumma taotlus Sinu veebikontol näidatud vaba krediidi ulatuses.

Minimaalsed kuumaksed ja hinnastuse põhimõtted

Krediidiliini kasutamise taotluse positiivse otsuse korral tekib Sinu krediidiliinile tagasimaksegraafik, mis koosneb langevatest minimaalsetest kuumaksetest. Sõltuvalt kasutusse võetud summa suurusest korrigeerib minimaalsete kuumaksete graafik tagasimakse perioodi pikkust sellisel moel, et igakuised maksed oleksid alati taskukohases proportsioonis krediidikohustuste jäägiga. Iga järgmine kuumakse on eelmisest väiksem või jääb püsima 10 € peale. Täpse kulu ülevaate saad alati “Krediidi teabelehest”, kui oled parajasti taotlust tegemas.

Kasutuses krediidi ennetähtaegne ja soodsam tagastamine

Saad ise paindlikult valida, kas soovid kasutuses krediidi tagasi maksta graafiku järgsete minimaalsete kuumaksetega, minimaalsetest maksetest suuremate maksetega või korraga kogumahus tasudes. Kui leiad, et saad kasutusse võetud summa algsest maksegraafikust kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem tasu. Meie teenuse puhul maksad krediiditasu ainult selle perioodi eest, kui krediidisumma on Sinu valduses.

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 48,44% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1227,21 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,60%. Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.