Customer Service 6 888 222    Opening Hours E-P 9-21
Responsible lending

Meie paindlik teenus võimaldab klientidel kontrolli all hoida oma rahavood ka siis, kui neil jääb oma rahalistest varudest natukene puudu. Krediidiliini saab kasutada aga ainult siis, kui oleme veendunud, et klient on suuteline laenusumma tagasi maksma.

Vastutustundlik laenamine on Monefiti üks põhilistest märksõnadest. Kinnitame, et käitume teenuste pakkumisel vastutustundlikult ja anname endast parima, et vastata meie klientide ning ühiskonna ootustele. Monefit järgib vastutustundliku laenamise, sealhulgas kliendi krediidivõimelisuse hindamise nõuete täitmiseks, ettevõtte sise-eeskirjades ja seaduses sätestatud sellekohaseid reegleid ning nõudeid. Järgnevad põhimõtted annavad täpsema ülevaate printsiipidest, mida järgime vastutustundlikul laenamisel ja turundamisel.

Väljastame laenusid vastutustundlikult.

Kasutame sellel eesmärgil näiteks Creditinfo andmebaase ja uurime klientide pangakonto väljavõtteid. Meie kõrgetasemeline riskianalüüsi ja laenuotsuse tegemise tehnoloogia võimaldab meil kiiresti ja efektiivselt langetada regulatsioonidele vastavaid ja vastutustundlikke laenuotsuseid - millest ka klienti operatiivselt teavitame.

Turustame oma teenuseid vastutustundlikult.

Oma teenuseid turustades järgime seaduslikke ja eetilisi tavasid ning tegutseme ausalt. Anname endast parima, et enne taotluse esitamist oleks klient põhjalikult informeeritud krediidiliini kasutamise kulukusest ja teenustasudest. Täiustame pidevalt krediidianalüüsi protseduure ja värskendame klientide maksevõimekuse andmeid. Krediidiliini saab kasutada täiendaval määral vaid rangeid krediidikõlbulikkuse kriteeriume järgides, sealhulgas klientide varasemat maksekäitumist hinnates.

Toetame makseraskustes kliente.

Julgustame alati rahalistes raskustes kliente meiega ühendust võtma. Pakume neile tasuta nõustamist laenu ja võla teemadel. Tulles neile vastu, oleme loobunud viivistest ja muudest tasudest ning oleme võimaldanud soodsamaid refinantseerimise tingimusi.

Vastutustundlik laenuvõtmine.

Rangelt soovitame klientidel mõista kohustusi, mis kaasnevad laenuteenusega. Anname klientidele selge teavituse, et nad esitaksid taotluse ainult juhul, kui nad on laenusumma tagastamise tingimustega tutvunud ja veendunud selles, et suudavad oma kohustused laenuandja ees täita.

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.
Näidistingimused: krediidiliin 1000 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1216,58 €, fikseeritud intressimäär aastas 37,85% ja krediidi kulukuse määr 45,89% aastas.
Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.
Finantsteenust osutab Monefit Estonia OÜ, tegevusluba 4.1-1/36.